https://zzziphack.com/generator.html

 

 

Hodnocení 4,0 (1 315) 1,99 iOS. 14.03.2014 First Strike je RTS, která prochází podobnou tematickou cestou jako ta. First Strike trochu posiluje své varování před jadernou válkou. Recenze: First Strike: Final Hour, Strategy Gamer. First Strike: Final Hour: Appstore pro Android. Hodnocení 4,0 (1 316. Hra RTS pro jadernou válku FIRST STRIKE je rychlá strategická hra v reálném čase, ve které hrajete jednoho z dvanácti největších jaderných supervelmocí na světě - od známých supervelmocí, jako jsou USA, až po začínající hellraiser jako je Severní Korea - a pokusíte se být poslední zbývající, když celý svět fouká na kováře.


2. června 2017 Zde je konečná hodina první stávky. Spiknutí? Nepotřebujeme žádné smradlavé spiknutí. Jaderná bomba existuje a svět se nemůže dočkat, až se vypálí na popel.
First Strike: Final Hour ve službě Steam.
31. května 2017. FIRST STRIKE je rychlá strategická hra v reálném čase, ve které hrajete jednoho z dvanácti největších jaderných supervelmocí na světě - od známých. Takže pečlivě zvolte své kroky, je to malá cesta mezi válkou a mírem. Za prvé.
31. května 2017. Jako strategická hra v reálném čase vytváří First Strike hráče jako jeden z 11. Vytváří hru z jaderné války, ale činí tak bez sházení.
Miliony velitelů již hrají hru First Strike po celém světě. Nyní, s First Strike: Final Hour, uznávaný název strategie byl aktualizován s úplně novým.