Addiction Solitaire• cheats

 

Addiction Solitaire je varianta klasické trpělivé hry a často se nazývá Gaps Solitaire nebo Addictive Solitaire. Je to rychlá hra Solitaire, která se velmi rychle učí, ale zvládnutí vyžaduje čas. Hluboká strategie vás jistě přiměje k závislosti na této klasické karetní hře. Pravidla: Cílem hry Addiction Solitaire je uspořádat všechny karty v pořadí od Ace po Kinga ve stejném obleku. Jedna karta může vyplnit prázdnou pozici, ale musí mít větší hodnotu a stejnou barvu jako karta, která je na ní vlevo. Úrovně: Snadná úroveň - 13 karet v pořadí; Hard Level - postupně těžší pod 13 karet; Six Level - 6 karet v pořadí; Osm úrovní - 8 karet v pořadí; Ten Level - 10 karet v řadě. Tipy: - V průběhu každé hry máte pouze jedno míchání, takže nejlepší strategií je udržovat míchání co nejdéle. - Budete se chtít vyhnout prázdným slotům napravo od krále. Užívat si! 1. Oprava chyby; 2. Zlepšit výkon hry. !! zvýšit stahování až 10krát Toto je jedna z nejlepších aplikací, které jsem dosud našel. Ocenili vaši tvrdou práci. Btw, zde wa vám může poskytnout hodnocení, recenzi, takže pokud hledáte klíčové slovo, abyste získali více organických uživatelů, pak nás najdete Zábavná hra se závadami Solitaire závislosti na lásce. Tato hra je plný eso přes krále, který je těžké najít. Ale pořád ztmavne, pokud budu trvat příliš dlouho na přemýšlení a. Můj telefon zamrzne. Nejnovější verze udrží zařízení naživu. To je v pořádku Většinou jsem chtěl a systém Th je dostatečně čistý Informace Prodejce JingChu Science and Technology Co., Ltd. Velikost 44,8 MB Kompatibilita Vyžaduje iOS 8. 0 nebo novější. Kompatibilní s iPhone, iPad a iPod touch. Jazyky Angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština Věkové hodnocení 4+ autorská práva © 成都 景 触 科技 有限 责任 公司 Cena Volný, uvolnit Nákupy v aplikaci odebrat reklamy 3 $. 99 Podpora aplikace Zásady ochrany osobních údajů Podporuje Herní centrum Vyzvěte přátele a zkontrolujte výsledkové tabulky a úspěchy. Rodinné sdílení Po nastavení sdílení rodiny může tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Zahrajte si Seahaven Towers Solitaire online přímo ve vašem prohlížeči. Hry solitérů Green Felt mají inovativní hru funkce a přátelská, konkurenceschopná komunita. Sea Haven Towers je hra solitaire vytvořená Artem Cabral a je podobný Freecell, Eight Off a Bakerova hra. Nad 10 sloupci tabulky jsou 4 dočasné prostory a 4 základy. Nadace jsou vybudovat v obleku od Ace po Kinga. Dočasné mezery pojmou najednou jednu kartu. Spodní karta každého sloupce je k dispozici ke hře. Může být přesunut do dočasného prostoru nadace nebo jiný sloupec, který se hodí dolů. Prázdné sloupce může vyplnit pouze král. Pro zlepšení hraní hry může být současně přetaženo více karet, pokud je jich dost dočasné prostory tak, že tah lze provést individuálním pohybem karet.
https://shrturi.com/DYp5WX

Domov Android Hry Karty a loterie Závislost solitaire Volný, uvolnit MobilityWare Verze 1. 0. 227 Úplné specifikace Popis vydavatele Z MobilityWare: Addiction Solitaire je rychlá hra Solitaire, která se velmi rychle učí, ale zvládnutí vyžaduje čas. Hluboká strategie vás jistě přiměje k závislosti na této klasické karetní hře. Tato zábavná hra je variací na klasickou trpělivou hru a je často nazývána Addiction Solitaire, Gaps Solitaire nebo Addictive Solitaire. MobilityWare je tvůrcem nejlepších karetních her včetně # 1 Solitaire a Spider Solitaire. Závislost Solitaire má stejné vysoké standardy a leštěné hraní, které očekáváte od tvůrců hry Solitaire # 1 zdarma! Stáhněte si nyní a zažijte zábavné nové zvraty v této klasické karetní hře, kterou znáte a milujete s nejlepším Solitaire závislostí. JAK SE PŘIPOJIT DALŠÍ SOLITAIRE Cílem hry Addiction Solitaire je uspořádat všechny karty v pořadí od A do 6 ve stejném obleku. Jedna karta může vyplnit prázdnou pozici, ale musí mít větší hodnotu a stejný oblek jako karta nalevo. TIPY A TRIKY V průběhu každé hry máte pouze jedno míchání, takže nejlepší strategií je udržovat míchání co nejdéle. Budete chtít, abyste se vyhnuli prázdným slotům napravo od šesti. VLASTNOSTI Přizpůsobte si své zkušenosti s různým pozadím a kartami. Jako pozadí můžete použít i jednu ze svých vlastních fotografií! Pokrok v úrovních a získávání nových titulů Oslavte svá vítězství vzrušujícími vítěznými animacemi! Maximalizujte své skóre a vylezte na týdenní, měsíční a průběžné výsledkové tabulky! Sledujte své dovednosti pomocí osobních žebříčků a statistik Snadné klepnutí přesouvá interakce pro rychlé hraní Možnosti zobrazení krajiny a portrétu VÍCE ZÁBAVA KARTY HRY MOBILITYWARE Solitaire, také známý jako Klondike nebo Patience Spider Solitaire FreeCell Castle Solitaire Pyramid Solitaire Koruna Solitaire Tripeaks Solitaire Jigsaw Puzzle Destinace Solitaire Líbí se nám na Facebooku Otázky? Komentáře? Obavy? Rádi bychom od vás slyšeli! Oslovte nás na Addiction Solitaire je vytvořen a podporován MobilityWare. Jak zjistíte, zda je aplikace pro Android bezpečná? snímky obrazovky Úplné specifikace Všeobecné Vydavatel Web vydavatele Datum vydání 9. srpna 2019 datum přidáno Verze 1. 227 Kategorie Podkategorie Operační systémy Dodatečné požadavky Vyžaduje Android 4. 1 a vyšší Stáhnout informace Velikost souboru Není dostupný Název souboru Externí soubor Popularita Celkový počet stažení 21 Stahování minulý týden 2 Ceny Licenční model Omezení Není dostupný Cena Nahlásit problém `.